Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
DİZEL MOTOR KONTROLÜ VE JENERATÖR EKIPMANLARI >> FW MURPHY Ekranlar (J1939/CAN) >> Ekranlar (CAN)
ANA MENÜ
FW MURPHY Ekranlar (J1939/CAN)
Ekranlar (CAN)
- PowerView 10 Diagnostic Display
- PV380
- PV450 Renkli Ekran, 4.3 inç
- PV780 Powerview Configurable Display
- PowerView 1000
- PV101 Motor Bilgi Ekranı, J1939
- MDDM
- MDDM-Modbus
Ekranlar (J1939/CAN)-I/O & Aksesuarlar
Ekranlar (J1939/CAN)- Marin
    MDDM-ModbusMurphy Ekran ve Arıza Tespit Modülü (MDDM), J1939 MurphyLinkTM sisteminin parçası olarak FWMurphy tarafından üretilen komponent hattının kilometre taşıdır. J1939 MurphyLinkTM sistemi, CAN iletişimi kullanan elektronik kontrollü motorların gereksinimlerini karşılamak ve bu motorları kontrol etmek amacıyla geliştirilmiştir.

MDDM-MOD, MDDM serisinin ilave serisidir. MDDM-MOD; uydu, sabit hat, cep telefonu veya diğer işlemci ve bilgisayar sistemleri aracılığıyla SAE J1939’u MODBUS®† RTU’ya (Remote Control Unit) çevirir. MDDM, opreatöre motora ait birçok farklı parametre ve servis kodlarını sunan, çok fonksiyonlu, kullanımı kolay ve güçlü bir alettir.

MDDM-MOD, 8 karakterli çift satırlı arkadan ışıklandırmalı bir LCD ekranı da içerir. Üst satır veri etiketlerini görüntüler (ör. yağ basıncı). Alt satır ise uygun üniteleri gösterir (ör. yağ basıncı için 80 psi).

YUKARI ve AŞAĞI tuşları MDDM-MOD’un ön kısmında bulunur ve ekranı yukarı ve aşağı kaydırmaya ve menü listesini görüntülemeye yarar. İki adet LED lambalar (sarı ve kırmızı) MDDM-MOD tarafından alınan aktif arıza mesajlarını bildirir.

MODBUS®† cihazları 1,000 metreye kadar bükümlü çiftli RS485 kablo ile MDDM-MOD’a bağlanabilir. MDDM-MOD 12 veya 24* volt enerjiyle kullanılabilir, arka ışıklı ve sızdırmazdır.

 
Ürün Satışı / Teklif Talebi
Bu ürün için teklif iste
Broşürler
 MDDM-Modbus
webatolyesi