Anasayfa Markalar Haberler Hakkımızda İK Sektörler Site haritası
MAKİNE OTOMASYON ENDÜSTRİ
İletişim     |     Dokümanlar     |     English  
Sepetiniz boş
SENSOR SYSTEMS
SENSÖRLER
AÇI SENSÖRLERİ


http://www.sensorsystems.it/

SensorSystems ürünleri; sivil mühendislik, jeoloji, endüstriyel otomasyon, platform seviyelendirme, lastik balans sistemleri, vinç güvenlik sistemleri, ekskavatörler, cadde ve yol seviyelendiricileri ve diğer yapı endüstrisi donanımları gibi geniş uygulama alanlarında kullanılmaktadır. 

MRI tipli eğimölçer serimiz lastik balans makineleri sektöründe faaliyet gösteren büyük firmalar tarafından tercih edilmektedir. MRI sensörleri ayrıca jeolojik görüntüleme işlemleri için de ideal bir çözümdür. 

SensorSystems bunun yanı sırayüksek hassasiyet ve aynı zamanda uygun maliyet gerektiren uygulamalar için silikon, MEMS, üzerine mikro işlenmiş sensörler kullanarak imâl ettiği tek ve çift eksenli eğimölçerler ile müşterilerine düşük maliyetli güçlü performanslar sunmaktadır. 

SensorSystems,sensör uygulamalarıyla ilgili problemlerin çözümünde müşterileri ile yakın partner ilişkisi iş birliği ilkesiyle hareket eder. 

Sensor Systems, sensörlerin diğer elektronik komponentler ve software sistemleriyle entegrasyonunda danışmanlık, tasarım ve mühendislik hizmetleri de sunduğu gibi, spesifik uygulama taleplerinde müşteriye özgü sensör tasarımları da gerçekleştirmektedir.webatolyesi